Alanyatercüme
Her türlü web sayfaları ve belge çevirileri
 
  Ana Sayfa          
 
Çeviri                
 
SSS                 
  İletişim              
 
 
Legal Information
 
© Translatin 2009
 
yeminli tercüman, yeminli tercüman, yeminli tercüman, cevirmen
 
 
Alanya Tercüme Bürosu, Yeminli Tercüman

Yeminli tercüme çeviri

Şirketmiz yeminli tercüme çeviri hizmetlerini, Alanya tercüme bürosu ile vermektedir.
  
Yeminli Tercüme çeviri :Tercüme bürosuna bağlı yeminli tercümanları tarafından tercümesi yapılan belgelerinizin, ilgili tercüman tarafından imzalanmış ve tercüme bürosu tarafından firma kaşesi ile kaşelenmiş şeklidir.

 Yeminli Tercüme çeviri hizmeti verdiğimiz konular.

 

  Her konuda, Sözleşmeler, ihale dosyaları, bankacılık ve finans raporları, pasaport, kimlik, diploma, transkript, kalite belgesi, patent, araştırma raporları, hastane raporları, genel raporlar ve buna benzer belgelerin; Konusunda uzman ve noterden yemin belgeli tercümanlar tarafından tercümesi yapılan, yasal sorumluluk gerektiren tercüme hizmetimizdir.

 

Yeminli Tercüme, çeviri hizmeti verdiğimiz diller.

RAlmanca Rİngilizce RRusca RTürkçe RHollandaca
 

ALMANCA YEMİNLİ TERCÜMAN ALANYA

Tercüme Bürosu Alanya, Tercüme Bürosu, Tercüme Bürosu

YEMİNLİ ÇEVİRİ / TERCÜME VE NOTER ONAYLI TERCÜME TASDİĞİ

Sizler için büyük öneme sahip belgelerinizi veya dokümanlarınızı yemin zaptı bulunan yeminli tercümanlar tarafından çevrilmesini sağlamaktayız.

Çeviri / tercümesi yapılan belgelerinizin yurtdışına çeşitli sebeplerle çıkmak zorunda olması nedeni ile belgelerinizin noterden tercüme tasdiğine ihtiyaç duyulur. Biz firma olarak her türlü yeminli tercüme /çevirinizi ihtiyaç duyulması halinde noter tasdiğiyle birlikte alarak ücretsiz kurye kargo servisimizle sizlere teslimat yapabiliriz.

Apostil tasdik ise Noter onayı alınan belgelerin, noterin bağlı bulunduğu kaymakamlıkça verilmekterdir. Bu işlem ücretsiz olarak yapılmaktadır. Apostil tasdik, belgelerinizi yurt dışında geçerli hale getirmekte olup bu işlemleri sizin yerinize yapabilmekteyiz

ALANYA ALMANCA YEMİNLİ TERCÜMAN

SÖZLÜ ÇEVİRİ /TERCÜME (ARDIL ÇEVİRİ /TERCÜME)

Herhangi bir iş toplantısı, konferans vb. gibi yerlerde konuşmacıların ; gerekli olan mekanizmanın olduğu veya ihtiyaç duyulmaması halinde gerek duyulmadığı konuşmaları bir tercüman tarafından belli bir süre sonra istenilen dile aktarma işlemine sözlü çeviri/ tercüme diyoruz.

Tercüme Bürosu Alanya, Tercüme Bürosu, Tercüme Bürosu


 
YEMİNLİ TERCÜMAN, ÇEVİRMEN, ÇEVİRMEN, TERCÜMAN
   
© Translatin 2009. Web sayfa ve belge çevirisi
Türkçe, Almanca, İngilizce, Macarca